O MNIE


Adwokat Urszula Karkosz

+48 666 851 709


Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Członkiem Polskiej Palestry od 2012r., wpisaną na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Wałbrzychu.Mediatorem, wpisanym na listę prowadzoną przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu.

W swojej dotychczasowej działalności zajmowałam się obsługą prawną osób fizycznych, przedsiębiorców indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Współpracuję z innymi kancelariami adwokackimi w Wałbrzychu i okolicach.

Specjalizuję się w szeroko rozumianych sprawach cywilnych, rodzinnych, z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

Jestem przygotowana do świadczenia usług prawnych na rzecz klienta indywidualnego, jak i dla podmiotów gospodarczych, polegających zarówno na stałej - kompleksowej obsłudze prawnej, jak i na bieżącym - jednorazowym doradztwie. Współpracowałam przy obsłudze prawnej stowarzyszeń, placówek medycznych, oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Jestem osobą rzetelną, zaangażowaną i ambitną. Dobre przygotowanie do sprawy jest w moim przekonaniu głównym kluczem do sukcesu. Moim celem jest pomóc Państwu w trudnych i skomplikowanych sytuacjach życiowych. Rozumiem Państwa problemy oraz towarzyszący im bardzo często stres, dlatego staram się zbudować z Państwem dobre, oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku relacje.


 
Sukces to nie kwestia wrodzonego talentu, błyskotliwej inteligencji, ani szczęścia. Sukcesy odnoszą ludzie przekonani o tym, że wciąż mogą się wiele nauczyć.

Carol Dweck – Profesor psychologii na Stanford University